Sziasztok. Béla vagyok. A szakmámat már tudjátok. Én iskolába járok.
Tanulni nem nagyon szeretek, de ösztönzéssel bármit megteszek. Szeretek sportolni. Evezek és imádom. Azt a döntésemet sosem fogom megbánni. Már 5 éve űzöm és egy gond van vele: nagyon sok időt elvesz az időmböl és nehéz mellette tanulni. Remélem a jövőben könnyebb lesz...

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Csillagok között