Források A mai világban a legtöbb ember már nem megy könyvtárba, hogy utána nézzen valaminek vagy nem lapozz bele akármilyen könyvbe, hanem egyszerűen rákeres az interneten. Viszont az egyszerűségében van a hibája, ugyanis ha rákeresünk valamire nem, hogy kevesebb, de talán több mindent is találunk, mint egy könyvben. Ezért is nem mindegy, hogy mit használunk fel ezekből. Nem minden információ lehet hiteles és megbízható is. Akár az is előfordulhat, hogy egy diák nem tudja miről ír és csak kiír valami hibás információt a blogjára, te pedig vígan felhasználod, mert pont erre nyomtál rá. A legcélszerűbb tanároktól információt csemegézni, vagy azoktól akiktől a tanárok csemegéznek. Például lehet, hogy nem is egy tanár munkája lesz a találati listán az első helyen, legtöbbször valamilyen hirdetett oldalak, amik szinte kizárt, hogy normális információval szolgáljanak. A Wikipédiával is vigyázni kell, mert azt bárki szerkeztheti és lehet, h...
Bejegyzések
Bejegyzések megjelenítése ebből a hónapból: 2020
Nóra nem volt felnőtt...
- Link lekérése
- X
- Más alkalmazások
Nóra nem volt felnőtt. Egész életét úgy élte, hogy játszottak vele, mint ahogy ő játszott a babáival. Otthagyta gyermekeit és családját. Egy felnőtt, érett nő, nem hagyná magára gyermekeit. Egy felnőtt nő kommunikál és leül megbeszélni a gondokat a férjével.Még ha erre volt is egyszer példa, 8 év házasság alatt ez nem így volt. Ezt be is látta, hogy rosszul csinálták, ami felnőttségre vall, de ahelyett, hogy Nóra megpróbált volna a hibákon javítani, éretlen fejjel otthagyott mindent és mindenkit. Torvaldot se nevezhetnénk felnőttnek. Nemcsak Nóra nem ült le beszélni Torvalddal, hanem Torvald sem Nórával. Torvald végig azt hitte, hogy minden rendben van a házasságával és a feleségével, úgy játszott vele mint, ahogy Nóra a babáival. Torvaldnak ennyi elég volt. Részben Torvald hibája az, hogy Nóra nem tudott felnőni mellette. Nórának nem lehetett saját döntése, saját akarata. Nem voltak egyenrangúak, Torvald akarata érvényesült mindenben. Torvald volt az...