Bejegyzések

Bejegyzések megjelenítése ebből a hónapból: február, 2019
Csokonai Vitéz Dániel: Este Este van már, a nap nyugovóra tért. Mindenki a családból már hazatért. A Hold fennt az égen a csillagok, mint a szentjános (fej,tor,potroh) bogarak, belepik az eget. A pizsamát már fellőtték és én már aludnék. De jajj kapom a fülest, ma este 8 órára magyar beadandó kell. Pedig már mindent megtanultam, mindent bemásoltam, mindent kiírtam, már fürödtem, túl vagyok két vacsorán, de ezeket a szép emlékeket roncsolom, mert kell egy íromány. :((( Pedig hamar elment ez a nap, túl vagyok pár óra agyzsibbasztó tanuláson már, a biosz puskát megírtam mármint megtanultam, az angol házit lemásoltam és a filmet is bekészítettem, de kell egy íromány. De ennek pozitív oldala is van. Például nem kell huszadjára megnéznem azt a filmet, meg persze agyamat is dolgoztatom, elvégre szöveget írok éppen. Legalább lefárasztom buksimat, jobban alszok este, meg természetesen tudásomat és íráskészségemet fejlesztem vele. Most így végig gondolva élvezem írni e szöveget, e...